300 Spartalı Serisi izle
300 Spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi izle
Tüm Bilgiler
300 Spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi izle Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
300 Spartalı filminin devamı niteliğinde olan yapım 2014 çıkışlıdır. Filmin konusuna gelince: Kral Leonidas dar kanyonlarında büyük bir Pers ordusunu uzaklaştırırken, General Themistocles Perslerden kurtulmak için askerlerini bir araya toplamaktadır. Atina Xerxes’in eline geçer. Kanlı bir savaşta olan Themistocles özel bir düşmanla karşılaşır. Artemisia. Pers lideri olan Artemisia hem entrikacı hem de Yunanlılara çok öfkelidir. Bu onu daha çok tehlikeli yapmaktadır. Themistocles eski düşmanları Spartalılarla işbirliğine gider. Filmi Türkçe altyazılı ya da dublajlı olarak izleyebilirsiniz.
 • 2014 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.2
 • 3.728
 • 0
300 Spartalı izle
Tüm Bilgiler
300 Spartalı izle Aksiyon Filmleri izle, Macera Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Per Kralı Xerxes zafer kazanmaya alışan güçlü bir krallıktır. Düşman oldukları yunan Krallıkların düşmesini isteyen Pers kralı savaşı kazanacağından emin bir şekilde Yunan Krallığına savaş açar. Yunan Krallığının çok güçlü bir düşman olduğunu bilen Sparta Kralı tanrılarını savaşmaya ikna edemez. Bunun üzerine en güçlü 300 askerini toplayarak Persliler ile savaşmaya gider. Çocukluklarından beri sadece savaşmak için eğitilen 300 asker çok zorlu bir mücadeleye girecektir. Cesaretleri ile ün salmış 300 Spartalı asker korku nedir bilmeyen ve Krallıklarını korumak için canla başla savaşmaya hazırlardır.
 • 2007 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.7
 • 1.785
 • 0
300 Spartalı izle, 300 Spartalı Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.