Arabalar Serisi izle
Arabalar 3 izle
Tüm Bilgiler
Arabalar 3 izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2006 yılında çekilen Arabalar 1 ve 2011 yılında çekilen Arabalar 2 filminin devamı niteliğindeki keyifli bir animasyon filmi. Efsanevi Şimşek McQueen’e, kazadan sonra emeklilik hayatı yakın ve zafer günleri uzak gelmektedir. Fakat yeniden yarışlara girmenin bir yolunu bulmakta kararlıdır. Bunun için genç teknisyen Cruz Ramirez’den yardım alır. Ünlü Hudson Hornet’ın verdiği ilham da, ona bu süreçte güç verecektir. Renkli, hareketli, ailece izlenebilecek filmin yönetmeni Bob Peterson.
 • 2017 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.7
 • 4.183
 • 1
Arabalar 2 izle
Tüm Bilgiler
Arabalar 2 izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Yarış arabalarının en hızlısı Şimşek Mcqueen ve onun sadık dostu kurtarma kamyonu Mater, bu kez birlikte Dünya Şampiyonası için yurt dışına gitmektedir. Mater, can dostuyla birlikte çıktığı bu yolda şampiyonluğu kafasına koymuşken birden bire kendisini bir casus olarak bulmaktadır. En yakın arkadaşına şampiyon olabilmesi için yardım etmekle uluslararası casusluk operasyonunda üstüne düşen görevi yapmak arasında kalan Mater'i oldukça zorlu bir mücadele beklemektedir. Şimşek Mcqueen ise, bütün dünyada kurulan pistlerde yarışarak şampiyonluğu almaya çalışmaktadır.
 • 2011 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.1
 • 1.488
 • 0
Arabalar izle
Tüm Bilgiler
Arabalar izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Piston Kupası için The King ve Chick Hick’se karşı yarışmak üzere Kaliforniya’ya doğru yola çıkan yarış arabası Lihtning McQueen yolda ilerlerken bir kaza sonucu Radiatör Springs adında bir kasabanın yollarına ve kendisine zarar verir. Aldığı hasar yüzünden kasabada kalan Lihtning düzelebilmesi için çok çalışması gerekecektir. Gerdiği kazadan itibaren Radiatör Springs kasabasında geçirdiği zamanlardan çok güzel dostluklar edinecek hatta âşıkta olacaktır. Kasabada kaldığı süre boyunca değerleri değişen yarış arabası, yarışı kazanmak için hazır hale gelecektir.
 • 2006 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.1
 • 1.937
 • 0
Arabalar Serisi izle, Cars Serisi izle, Arabalar Serisi Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.