Baskın Serisi izle
Baskın 2 izle
Tüm Bilgiler
Baskın 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Dövüş Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2014 yapımı aksiyon filmi Baskın 2 aksiyon severler için iyi bir seçenek. Filmin konusuna gelince: Henüz elit özel kuvvetlerde acemilik döneminde olan Rama’ya ünlü bir suçlunun ihraç edildiği gizli görevde geride durulması emredilir. Ancak bir gözcü planları bozar. Suç örgütü lideri binadaki her katil ve suçluya ekiptekilerin kelleleri karşılığında ev vermeyi teklif eder. Ekip lideri de öldürülünce iş Rama’ya kalır. Rama görevi tamamlamak ve hayatını kurtarmak için gücünün son damlasına kadar savaşacaktır.
 • 2014 Filmleri izle
 • ABD,ID
 • 1080p
 • IMDb 8.0
 • 6.542
 • 1
Baskın izle
Tüm Bilgiler
Baskın izle Aksiyon Filmleri izle, Dövüş Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Rama özel bir polis teşkilatının SWAT ekibinde görevli çaylak bir polistir. SWAT ekibi sabahın erken saatlerinde Jakarta’nın varoluşlarında ünlü bir uyuşturucu baronun kullandığı bu adamı yakalamak için binaya baskın yapmak için yola koyulurlar. Fakat binanın iyi araştırılmaması sonucu ekibin başı belaya girecektir. Çünkü binanın her katı farklı suçlar işleyen hüküm giymiş, katil, hırsız ve çeteler ile doludur. İçeriye baskın yapan ekip tuzağa düşürülmüş birçok polis ölmüştür. Ekipten geriye kalanların tek çıkış noktası binanın en son katına çıkmaktır.
 • 2011 Filmleri izle
 • ABD,Fransa,ID
 • 1080p
 • IMDb 7.6
 • 7.200
 • 0
Baskın Serisi izle, The Raid Serisi izle, Baskın - The Raid Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.