Bir Zamanlar Çinde Serisi izle
Bir Zamanlar Çinde 3 izle
Tüm Bilgiler
Bir Zamanlar Çinde 3 izle Aksiyon Filmleri izle, Karate Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
İmparatoriçe tarafından düzenlenecek olan dövüş yarışmasına Wong Fei-Hung ve yardımcısı Chung yola çıkmak için hazırlık yapmaya karar verirler. Habersiz gizili bir şekilde kuzeni Yee’e aşk besleyen Wong, kuzeni ile kısa bir süre sonra nişanlanır. Ve beraberinde dövüş yarışmasına götürür. Ancak Yee’nin geçmişindeki bir olaya dâhil olan bir adam Pekin’de karşısına çıkacaktır. Bu adam daha önce Wong’un babası ile yarışamaya çıkarak babasını ağır bir yenilgiye sokan adamın ta kendisidir. Bunun üzerine yarışmaya odaklanmaya çalışan Wong bir şeylerin ter gittiğini anlayacaktır.
 • 1993 Filmleri izle
 • HK
 • 1080p
 • IMDb 6.8
 • 791
 • 0
Bir Zamanlar Çinde 2 izle
Tüm Bilgiler
Bir Zamanlar Çinde 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Karate Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Usta dövüşçü Wong'un ilk filmde vermiş olduğu mücadele ikinci filmde de sürüyor. Sinemalarda en çok seyredilen ve takip edilen Dövüş filmleri, izleyicinin her zaman odak noktası olmuştur. Uzak Doğu sinemasının önemli isimlerinden Jet Li'nin başrol olarak karşımıza çıktığı Bir Zamanlar Çinde 2 - Wong Fei Hung II - Nam yi dong ji keung filmi 16 Nisan 1992 tarihinde vizyona girmiştir. Dövüş ustası Wong, paralı asker Kong'a karşı büyük bir mücadele vermektedir. Wong'un etrafındaki herkesi koruması germektedir. Bir yanda aşık olduğu Yee, diğer yandan eğittiği öğrenciler. Wong, kanatları altında aldığı insanları koruyabilecek midir? Hark Tsui'nin yönetmen koltuğunda görev yaptığı filmin senaristliğini başarılı yönetmen ile birlikte Tin-suen Chan, Tan Cheung ikilisi yapmıştır.
 • 1992 Filmleri izle
 • HK
 • 1080p
 • IMDb 7.4
 • 973
 • 0
Bir Zamanlar Çin’de izle
Tüm Bilgiler
Bir Zamanlar Çin’de izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Çin Hükümeti kendi milleti ile bir takım sorunlar yaşarken bir yandan da dış ülkelere karşıda savaş halindedir. Çin halkı ise tedirgin bir şekilde bu olayların ne zamanda kadar dinmeyeceğini merak etmektedir. Çin’de yaşayan Wong ismindeki bir adam ise dövüş sanatlarına çok meraklı biridir. Dövüş sanatlarında yetenekli olan Wong öğrendiği dövüş sanatlarını öğrenmek isteyenlere aktarmaya çalışır. Çin’deki yerel halktan çıkan çetelerin birleşmesi ve isyan başlatmasının üzerine Wong harekete geçecektir.
 • 1991 Filmleri izle
 • HK
 • 1080p
 • IMDb 7.3
 • 1.084
 • 0
Bir Zamanlar Çinde izle, Once Upon a Time in China Serisi izle, Bir Zamanlar Çinde Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.