Blade Bıçağın İki Yüzü Serisi izle
Bıçağın İki Yüzü 3 izle
Tüm Bilgiler
Bıçağın İki Yüzü 3 izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Dünya vampirlerin istilasına uğramak üzeredir ancak kimse bunun farkında değildir. Yıllardır geceleri tek başına Vampir avlayan Blade vampirlerin liderlerinin yürütmekte olan planlarını FBI’ın haberdar olması ile birlikte Blade ile gündüzleri de vampir avlamaya çıkmak zorunda kalacaklardır. Bu süreçte vampirleri ararken bir grup vampir avcısı ile tanışma imkânı bulan Blade, vampirlerin lideri olan Drakula’nın peşine düşeceklerdir. Kanlı ve ortalığa dehşet saçan ilk vampir Drakula’nın peşine düşen Blade ve ekibi Darkula ile zorlu bir mücadeleye gireceklerdir.
 • 2004 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 5.9
 • 1.964
 • 0
Bıçağın İki Yüzü 2 izle
Tüm Bilgiler
Bıçağın İki Yüzü 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
2002 yapımı fantastik ve bilim kurgu türünde olan film serinin ikinci filmi olma özelliğini taşıyor. Filmin konusuna gelince: Konu gene yarı vampir- yarı insanlar, yeni mutantlar. Yarı vampir yarı inan savaşçı Blade’ın düşmanı Reaper. Kan dalgası etrafı sarmış tüm insanlar hızla tüketen yaratık vampirlerinde hayatını tehlikeye atmaktadır. Bu amansız mücadelede Blade’in arkadaşları da vardır. Acaba Blade başarılı olabilecek midir? Türkçe altyazılı seçenekleri ile ya da Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz. İyi ve keyifli Seyirler.
 • 2002 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.7
 • 1.168
 • 0
Bıçağın İki Yüzü izle
Tüm Bilgiler
Bıçağın İki Yüzü izle Aksiyon Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
1998 korku-fantastik türde olan yapım Blade ’in öyküsüne odaklanıyor. Filmin konusuna gelince: Blade ‘in annesi ona hamileyken vampirlerin saldırısına uğrayarak hayatını kaybeder. Blade bu nedenle vampirlerden intikam almaya yemin eder. Üstelik vampirlerden de nefret etmektedir. Genlerinde vampirlik geni taşıdığı için gündüz saatlerine dayanıklıdır ve ona gündüz gezen denmektedir. Filmi orijinal dilinde altyazı seçenekleri ya da Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz.
 • 1998 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.1
 • 1.254
 • 0
Blade - Bıçağın İki Yüzü Serisi izle, Blade - Bıçağın İki Yüzü Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.