Cehennem Melekleri Serisi izle
Cehennem Melekleri 3 izle
Tüm Bilgiler
Cehennem Melekleri 3 izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Aksiyon dolu Cehennem Melekleri serisinin 2014 çıkışlı 3.filmi karşınızda. Filmin konusuna gelince: Barney Ross ve ekibinin yeni görevi tehlikeli bir silah tüccarının elindeki silahın yanlış ellere geçmesini önlemek ve adamı yakalamaktır. Tek sorun adamın Barney’in eski ortağı olması ve Barney’nin onu öldürdüğünü sanmasıdır. Cehennem meleklerinin ilk denemesi başarısızlıkla sonuçlanır. Bunun üzerine Barney eski ekibi emekliye ayırır ve genç bir ekip kurar. Düşmanı Stonebanks’in tek hedefi onları yok etmektir. İşin içine CIA ‘da karışınca ortalık karışır.
 • 2014 Filmleri izle
 • ABD,Fransa
 • 1080p
 • IMDb 6.1
 • 2.558
 • 0
Cehennem Melekleri 2 izle
Tüm Bilgiler
Cehennem Melekleri 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2012 yılı çıkışlı yapım Cehennem Melekleri serisinin devamı niteliğinde bir aksiyon. Filmin konusuna gelince: Ekip Barner Ross liderliğinde basit ve kolay para kazanılacak bir fırsat gibi görünen iş için bir araya geliyor. Ancak bir şeyler ters gidiyor ve içlerinden biri öldürülüyor. Bunun üzerine Cehennem Melekleri intikam almaya yemin ediyor ve zıt güçler sayesinde düşman bölgesinde ağır bir hasar verir. Üstüne de bir tehdidi ortadan kaldırır. Ama Cehennem Meleklerinin ölen arkadaşlarının katilini adalete teslim etme isteği bitmiyor.
 • 2012 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.6
 • 1.453
 • 0
Cehennem Melekleri izle
Tüm Bilgiler
Cehennem Melekleri izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Güney Amerika ülkesinin kural tanımayan başkanını yıkmak, diktatörlük rejimini yıkmak için gönderilen ve ülkeye gizlice girilebilmesi için bir ekip görevlendirilir. Bir ekip halinde ülkeye gizlice giriş yapan askerler hiçbir şeyin kendilerine anlatılmadığı gibi olduğunu fark ederler. Ekip kendilerini bir dünya dolusu yalanın ve ihanetin içinde bulurlar. Bu sırada olaylar iyice kızışmaya başladığında, masum insanların canının tehlikede olduğunu gören bu ekip büyük bir düşmana karşı savaşmak için mücadele etmeye başlarlar. Bu ekibi yok etmek adına bu zorlu göreve gönderen kişiye karşı büyük bir mücadele onları bekliyor olacaklarıdır.
 • 2010 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.5
 • 1.581
 • 0
Cehennem Melekleri Serisi izle, The Expendables Serisi izle, Cehennem Melekleri Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.