Çılgın Hırsız Serisi izle
Çılgın Hırsız 3 izle
Tüm Bilgiler
Çılgın Hırsız 3 izle Aile Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Çocukların çok sevdiği Çılgın Hırsız animasyon serisinin 3. filmi. Gru, annesinden, bir ikiz erkek kardeşi olduğunu öğrenir. Dru adlı kardeşiyle hiç tanışmamıştır. Dru, anne ile babasının boşanmasından sonra, büyütülmesi için babasına verilmiştir. Gru ve Dru kardeşler, sonunda bir araya gelirler. Bu arada, 80’lerin çocuk yıldızı Balthazar Bratt, dünyadan intikam almak istemektedir. Onu durdurabilmek için, Gru, Dru, Gru’nun eşi Lucy, çocukları ve Minyonlar, birlikte davranmak zorundadırlar.
 • 2017 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.3
 • 4.738
 • 0
Çılgın Hırsız 2 izle
Tüm Bilgiler
Çılgın Hırsız 2 izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Geçmişinde çok kötülük yapan Guru, kötü geçmişinin üstünü örterek evlatlık edindiği kızları Margo ve Edith ile yeni, sakin bir hayata adım atmıştır. Guru kurduğu ailesi ve işiyle mutlu bir hayat yaşarken gizemli olaylar yaşamaya başlar. Bu sırada Anti-Villian League adında son derece gizli bir örgüt Guru’yu tehlikeli bir görev için çağırır. Ona bu görevde Minyonlar, organizasyonun en iyi ajanı olan Lucy’de yardım edecektir. Guru artık iyi insanların yanında yer alamaya başlamış ve iyi bir insana dönüşmeye kararlıdır.
 • 2013 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.3
 • 1.262
 • 0
Çılgın Hırsız izle
Tüm Bilgiler
Çılgın Hırsız izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Şehrin bakımsız ve çirkin bir evinde yaşayan Guru kötü kalpli ve kötü niyetli birisidir. Etrafındaki insanların iyi olması, her yerin çiçeklerle çevrili ve cıvıl cıvıl olması Guru’nun sinirine dokunmaktadır. Kötü kalpli Guru bu düzeni bozmak hatta dünyanın uydusu olan Ay’ı çalmak istemektedir. Bunun için bir sürü planlar yapmaktadır. Onun bu palanlarına ortak olmak zorunda olan küçük köleleri de vardır. Ay’ı çalmayı kafasına koyan Guru harekete geçmek için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Planlarının bitmesinin ardından tam işe koyulacakken üç küçük yetim ile karşılaşan Guru’nun düşünceleri bu yetimler ile değişecek midir?
 • 2010 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.6
 • 1.742
 • 0
Çılgın Hırsız Serisi izle, Despicable Me Serisi izle, Çılgın Hırsız Serisini full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.