Çıplak Silah Serisi izle
Çıplak Silah 3 izle
Tüm Bilgiler
Çıplak Silah 3 izle Komedi Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Hayatını polis dedektifliğine adayan Frank Drebin, onca yılların ardından yorulduğunu ve yaşlandığını anlayarak emekliye ayrılır. Teşkilattan ayrıldıktan sonra hayatı boyunca yapamadığı, ihmal ettiği şeyleri yerine getirmeyi ister. Emekli hayatına alışmaya çalışan Frank eski koşuşturmaca hayatını özlemiştir. Ancak hayatı boyunca yapmak istediği şeyleri yerine getirmeyi de çalışır. Ancak günün birinde Ed Hocken ve Nordberg adındaki arkadaşları ile karşılaşır. Kendilerine bir davada yardımcı olmak için Frank’ten yardım istemişlerdir. Frank bu teklifleri geri çevirmiştir. Ancak merakına yenik düşen Frank bu davaya girecektir.
 • 1994 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.5
 • 1.917
 • 0
Çıplak Silah 2 izle
Tüm Bilgiler
Çıplak Silah 2 izle Komedi Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sakar bir o kadar da başarılı ve gizemli bir dedektif olan Frank Drebin'in maceraları kaldığı yerden hız kesmeden devam ederken, David Zucker bir kez daha yönetmen koltuğunda karşımıza çıkıyor. 23 Milyon Dolar bütçe ile çekilen filmin gişe hasılatı 86 Milyon Dolar olarak açıklanmıştır. Komedi ve Suç türündeki filmin oyuncu kadrosunu Leslie Nielsen, Priscilla Presley, George Kennedy, O.J. Simpson, Robert Goulet oluşturuyor. Serinin ikinci halkasında yaşanılan olaylar; Anlamlı işlerin peşinde koşmaya devam eden Frank Drebin, son olarak Kraliçe saldırısı önlemiştir. Saldırının ardından geçen süre zarfında yeni bir olay üzerine çalışmalar yapan Frank Drebin, bu sefer Quentin Hapsburg'u durdurmak için harekete geçecektir. Drebin, Quentin Hapsburg'u durdurabilmek için nasıl bir yol izleyecek?
 • 1991 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.9
 • 1.574
 • 0
Çıplak Silah izle
Tüm Bilgiler
Çıplak Silah izle Komedi Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Komedi macera türünde olan 1988 yapımı olan film Frank Drebin’in hikâyesine odaklanıyor. Filmin konusuna gelince: Frank Debrin polis departmanının en sakar dedektifi olarak nam salmıştır. Drebin izin kullanarak tatile gider. Tatilinin doyasıya keyfini sürerken yakın arkadaşı vurulur. Debrin, arkadaşının katilini bulmak üzere teşkilata geri döner. Araştırmaları sonucu Vincent Ludwig ismine ulaşır. Ludwig’in saldırı planını öğrenen Frank hızla harekete geçer.
 • 1988 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.6
 • 1.939
 • 0
Çıplak Silah Serisi izle, The Naked Gun Serisi izle, Çıplak Silah Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.