Cumali Çeber Serisi izle
Cumali Çeber 2 izle
Tüm Bilgiler
Cumali Çeber 2 izle Komedi Filmleri izle 
Yerli Film
Cumali oğlunu evlendirme hayalleri ile kız arayışında olurken aldığı bir haber ile sarsılır. Dedesinin arazisindeki huzur evinin yıkılacağını öğrenir. Cumali’nin dedesi yıllar önce kendisine emanet olarak verdiği köstekli saati getirmesini, getirirse o zaman huzurevinin yıkmaktan vazgeçeceğini söylemiştir. Cumali dedesine aile yadigârı köstekli saatini götürürse onunla barışacağını umut eder. Fakat köstekli saati çoktan eniştesi almış, o da Pırıl adındaki bir kadına vermiştir. Saati bulabilmek için yola çıkan Cumali’yi aşk ve macera dolu bir yolculuk beklemektedir.
 • 2018 Filmleri izle
 • Türkiye
 • 1080p
 • IMDb 3.9
 • 2.688
 • 0
Cumali Çeber: Allah Seni Alsın izle
Tüm Bilgiler
Cumali Çeber: Allah Seni Alsın izle Komedi Filmleri izle 
Yerli Film
Halil Söyletmez'in sosyal medyada yarattığı karakter Cumali Ceber'in sinema macerası Cumali Ceber: Allah Seni Alsın, emekliliğine bir gün kala işinden olan Cumali'nin hikâyesini anlatıyor. Yönetmenliğini Gökhan Gök’ün yaptığı filmde, Halil Söyletmez’in dışında, Ferhat Göçer ve Serkan Şengül başrol oynuyorlar. Cumali, emekliliğine bir gün kala, patronunu dövdüğü için işten atılır. Çocuklarının da kumar borcu olduğunu öğrenen Cumali, son derece sinirlenir. Bundan sonra, bir otelde devam eden karmaşık bir macera yaşanacaktır.
 • 2017 Filmleri izle
 • Türkiye
 • 1080p
 • IMDb 1.0
 • 12.592
 • 0
Cumali Çeber Serisi izle, Cumali Çeber Serisini full hd 1080P görüntü kalitesiyle SANSÜRSÜZ olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.