Demir Adam Serisi izle
Demir Adam 3 izle
Tüm Bilgiler
Demir Adam 3 izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Demir Adam 3 izle (2013), Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark'ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Yarattığı alaycı karakterlerle hayran kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.'ı dördüncü kez Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstleniyor.
 • 2013 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.2
 • 2.347
 • 0
Demir Adam 2 izle
Tüm Bilgiler
Demir Adam 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Oldukça iyi bir görünüme sahip fakat kendini beğenmiş bir iş adamı olan Tony Stark, kendisine ait iş yerinde tasarladığı kostümü giyerek dışardan gelen cisimlerden etkilenmeyen ve süper kahraman olan demir adama dönüşmektedir. Kostümü tasarladığı günden beri basından ve halkın basınından kurtulamayan Tony Stark, kostümünün formülünü hiç kimseye vermek istememektedir. Bunun yanı sıra devletinde kendisini sıkıştırdığı ve ordusuna da böle bir kostümü yaptırmak ve güçlü bir ülke olmak istemesinin ardından Tony zor durumda kalacaktır. Çünkü kostümün formülü öğrenilirse kötü amaçlı kullanılması takdirde büyük hasarlara yol açacaktır.
 • 2010 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.0
 • 1.227
 • 0
Demir Adam izle
Tüm Bilgiler
Demir Adam izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2008 yapımı bilim kurgu ve dram türünde olan yapım konusunu bir çizgi filmden alıyor. Filmin konusuna gelince: Tony Stark muhteşem bir zekâya ve de sınırsız paraya sahip çapkın bir adamdır. Ordu için teknoloji harikası silahlar ve füzeler üreten bir silah sanayicisidir. Yeni ürettiği füzelerin test edildiği bir tatbikattan geri dönerken saldırıya uğrar ve kaçırılır. Terörist grubun eline düşen Tony için zor günler başlamıştır. Teröristler, ondan yeni bir füze tasarlamasını ister, Tony ise onun yerine onlardan kurtulmak için kendine zırh planlamaktadır.
 • 2008 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.9
 • 1.497
 • 0
Demir Adam Serisi izle, Iron Man Serisi izle, Demir Adam Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.