Dhoom Serisi izle
Dhoom 3 izle
Tüm Bilgiler
Dhoom 3 izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Çocukluğundan bu yana babası ile birlikte sirk gösterileri yapan Sahir, sihirbaz ve İllüzyonistlik alanında kendini yetiştirmiş ve birçok alanda tecrübe edinmiştir. Fakat çalıştırdıkları sirk şimdilerde maddi zorluklar çekmektedir. Sahir’in babası sirkini kurtarabilmek için bankadan kredi çeker ve borcunu ödeyemez. Bir süre sonra alacakların baskısına dayanamayan babası intihar eder. Sahir acı içinde babasının intiharına şahit olur. Babasının ardından yıllar sonra büyüyen gelişen Sahir’in hayattaki tek amacı babasının intikamını almak olacaktır.
 • 2013 Filmleri izle
 • Hindistan
 • 720p
 • IMDb 5.4
 • 6.591
 • 1
Dhoom 2 izle
Tüm Bilgiler
Dhoom 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Mr A. Dünyaca ünlü bir hırsızdır ve bütün dünyada aranmaktadır. Soygunlarını dünya çapında gerçekleştirmiş ve suç kariyeriyle nam salmış bu adamın bir sonraki durağının Hindistan olacağı istihbaratı yayılır. Bunun üzerine Ajan Shonali Bose bu konuda deneyimleri olan Jai Dixit ile görüşür ve ondan yardım ister. Jai Dixit ve yardımcısı Ali, bu suçluyu yakalamak için çalışmaya başlarlar. Ali'nin suç geçmişi bu zorlu görevde ikilinin işine yarayacaktır ve görev için biçilmez kaftandır.  
 • 2006 Filmleri izle
 • Hindistan
 • 720p
 • IMDb 6.5
 • 3.175
 • 0
Dhoom izle
Tüm Bilgiler
Dhoom izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Hindistan’ın Mumbai kentini kasıp kavuran suç dalgası gün geçtikçe artmaktadır. Motor çetesinin liderliğini yapan Kabir ise bir takım suç işleyenlerdendir. Ek bir iş olarak da pizzacılık yapmaktadır. Polis bu motor çetesinin yerlerini tespit etmekte zorlanırken tek çarelerinin bir dedektif tutmanın iyi bir çare olacağının farkına vararak Mumbai’in en iyi dedektiflerinden olan Jai Dixit’i görevlendirirler. Dedektif Jai’ye yardımcı olabilmesi içinde motorlardan çok iyi anlayan Ali ile işbirliği yapar. Birlikte çalışmaya çalışan ve iyi bir ekip olan bu ikili Hindistan’da yaşanılan suç çetesini çökertmeye çalışacaklardır.
 • 2004 Filmleri izle
 • Hindistan
 • 720p
 • IMDb 6.7
 • 1.212
 • 1
Dhoom Serisi izle, Dhoom Serisini full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.