Eyyvah Eyvah Serisi izle
Eyyvah Eyvah 2 izle
Tüm Bilgiler
Eyyvah Eyvah 2 izle Komedi Filmleri izle 
Yerli Film
Babası Ali Rıza Şeker’i İstanbul’da bulan Hüseyin’in artık tek amacı sevdiği kızı bulmaya ve gönlünü almaya çabalamasıdır. Bu yüzden Firüzan’ı, terzi Ramiz’i ve babasını da yanına alarak memleketi Geyiklinin yolunu tutarlar. Memleketine dönen Hüseyin, sevdiği kız olan Müjgân’ın gönlünü alabilmek için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Ancak önüne engel olarak çıkan köye yeni atanan doktorun gelmesi ile işler değişecektir. Köye gelen doktor ile hemşire olan Müjgân ile aynı yerde çalışıyorlardır. Bu sefer doktora sinir olan Hüseyin kıskançlığından onu saf dışı bırakabilmek için her yolu deneyecektir.
 • 2011 Filmleri izle
 • Türkiye
 • 1080p
 • IMDb 6.7
 • 18.226
 • 0
Eyyvah Eyvah izle
Tüm Bilgiler
Eyyvah Eyvah izle Komedi Filmleri izle 
Yerli Film
Trakya’nın bir köyünde yaşayan Hüseyin geçimini klarnet çalarak sağlamaktadır. Onu büyüten nenesi ve dedesi ile birlikte yaşayan ve ilçeye yeni tayin olmuş hemşire Müjgân’ı görünce âşık olmuştur. Artık hayatı klarnet çalmak ve Müjgân ile konuşmanın yollarını aramak ile geçmektedir. Bir gün aldığı haber ile İstanbul’a gitmek zorunda kalan Hüseyin babasının ölmediğini öğrenir onu bulmak için koca şehre gelen Hüseyin, şans eseri Firuzan ile karşılaşır. Firuzan, Hüseyin’e babasını bulmak için yardım edecektir.
 • 2010 Filmleri izle
 • Türkiye
 • 1080p
 • IMDb 7.0
 • 31.338
 • 0
Eyyvah Eyvah 3 izle
Tüm Bilgiler
Eyyvah Eyvah 3 izle Komedi Filmleri izle 
Yerli Film
En sevilen komedi serilerinden olan Eyvah Eyvah serilerinin 2014 yılı yapımı 3. filmi karşınızda. Filmin konusuna gelince: Hüseyin Badem ve Firuzan’ın maceraları tam gaz devam ediyor. Nihayet Müjgân’la evlenmeyi başaran Hüseyin çok mutludur çünkü bebekleri yoldadır. Gündüzleri yaptığı işin yanında geceleri de en izbe yerlerde dâhil klarnet çalmaya devam etmektedir. Maddi sorunları onu buna mecbur eder. Firuzan ise şöhreti yakalamış, şöhret basamaklarını tırmanmaktadır. Yolları ne kadar ayrılsa da dostlukları devam eder. Belediyenin düzenlediği festival için Geyikli’ ye gelen Firuzan ve Hüseyin kendilerini yeni olayların içinde bulur.
 • 2014 Filmleri izle
 • 1080p
 • IMDb 6.0
 • 11.535
 • 1
Eyyvah Eyvah Serisi izle, Eyyvah Eyvah Serisini full hd 1080P görüntü kalitesiyle SANSÜRSÜZ olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.