Fantastik Canavarlar Serisi izle
Fantastik Canavarlar 3 izle
Tüm Bilgiler
Fantastik Canavarlar 3 izle Aile Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Multi Dil
Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü devam yapımı olan Fantastic Beasts and Where to Find Them 3 - Fantastik Canavarlar 3 filminin yönetmenliğini bir kez daha David Yates üstlenmiştir.
 • 2021 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • 3.459
 • 0
Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları izle
Tüm Bilgiler
Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları izle Aile Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları izle (2018), 1927 yılında, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmindeki olayların üzerinden birkaç ay geçmişken Gellert Grindelwald hapisten kaçar ve büyücüleri büyü yeteneği olmayan her şeyin üstüne çıkarmak için yandaş toplamaya başlar. Onu durdurabilecek tek kişi, bir zamanlar en yakın arkadaşı olarak gördüğü büyücü Albus Dumbledore'dur. Ancak Dumbledore'un, daha önce Grindelwald'a engel olan eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım alması gerekecektir. Bu macera Newt ile Amerikalı dostları Tina, Queenie ve Jacob'ı yeniden bir araya getirir fakat Newt'un görevi, giderek tehlikeli ve bölünmüş bir hâl alan büyücülük dünyasında yeni tehlikelerle karşılaşacak olan dostlarının bağlılıklarını test edecektir.
 • 2018 Filmleri izle
 • ABD,İngiltere
 • 1080p
 • IMDb 6.6
 • 2.811
 • 4
Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? izle
Tüm Bilgiler
Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? izle Aile Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
Film fantastik canavarları ile ilgili kitaplar yazan bir yazarın gezi notlarından ibaret olarak karşımıza çıkıyor.Harry Potter ‘ın onun kitabını okumasından 70 yıl önce kitabı yazan Newt Scamander’in New Yorkta yaşadığı maceraları konu alıyor. Genç kâşifin gizli cadı ve büyücü komitesi ile olan ilişkilerini de konu alıyor. Sihir Kongresi tarafından yakalanan karanlık büyücü kaçmayı başarır. Karanlık büyücü yetenekli insanları toplar. Diğer amacı ise hayvanlara hükmedecek güçlü büyücü yetiştirmek olacaktır. Bu büyücüyü durduracak tek kişi ise Newt Scamanderdir.
 • 2016 Filmleri izle
 • İngiltere
 • 1080p
 • IMDb 7.3
 • 1.446
 • 0
Fantastik Canavarlar Serisi izle, Fantastic Beasts Serisi izle, Fantastik Canavarlar Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.