Felekten Bir Gece Serisi izle
Felekten Bir Gece 3 izle
Tüm Bilgiler
Felekten Bir Gece 3 izle Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Birbirine katılan o olay gecesinin ardından 2 sene geçmiş ve her şey sıradanlaşmaya başlamıştır. Kendi hallerinde dertsiz, sıradan yaşayan Phil, Stu ve Doug bu üç arkadaş evlerinde kendi hallerinde yaşamaktadırlar. Geçmişten gelen eski dosyalar kapanmış yapılan dövmeler silinmiştir. Bu üç erkek normal bir hayat sürerken arkadaşları Alan ise sıradanlaşamayan, ilaçlarını almayı bırakmış kendisini doyasına bırakmış bir adamdır. Bunun üzerine arkadaşlarının bu durumuna dayanamayan üç sıkı dost yardımına koşacaklardır.
 • 2013 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 5.8
 • 487
 • 0
Felekten Bir Gece 2 izle
Tüm Bilgiler
Felekten Bir Gece 2 izle Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Felekten çaldıkları bir önceki geceden dersini almamış olan ekip, yine eğlence uğruna başlarına bela almaktadır. Bu kez Stu'nun bekârlığa veda partisi planlamaktadır ve Stu bu eğlence için Bangkok şehrini tercih etmiştir. Stu, başına gelecekleri tahmin ettiği için arkadaşlarını bu kez sakin bir parti geçirmek istediği konusunda özellikle uyarmış olsa da, ekip bu kadar yolu sadece bir kahvaltı için gelmemiştir ve eğlenmeye kararlıdır. Ancak yine eğlencenin dozu arttıkça, bulaştıkları belalar da büyüyecektir.
 • 2011 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.4
 • 631
 • 0
Felekten Bir Gece izle
Tüm Bilgiler
Felekten Bir Gece izle Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Las Vegas’a arkadaşlarının düğününe 2 gün önceden giden 4 arkadaş bekârlığa veda partisi düzenlerler. Parti gecesi 4 arkadaş ve damatta dâhil olmak üzere kör kütük sarhoş olurlar. Parti gecesinden sonra uyandıkları oda da bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan bir bebek bulurlar. Üstelik damatta kayıptır. Bu olay karşısında şaşkına dönen dört arkadaş dün geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadırlar. Bu olayın üzerinden kısa bir süre sonra kendilerine gelen dört arkadaş bu olayı çözmeye ve damadı düğüne yetiştirmek içim işe koyulurlar.
 • 2009 Filmleri izle
 • ABD,Almanya
 • 1080p
 • IMDb 7.7
 • 656
 • 0
Felekten Bir Gece Serisi izle, The Hangover Serisi izle, Felekten Bir Gece Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.