Geleceğe Dönüş Serisi izle
Geleceğe Dönüş 3 izle
Tüm Bilgiler
Geleceğe Dönüş 3 izle Bilim Kurgu Filmleri izle, Efsane Filmler izle 
Türkçe Dublaj
1955 yılında sıkışıp kalan Marty’i kurtarabilmek için Dr. Brown zamanda seyahat etmek zorunda kalır. Ancak Dr. Borwn’un kullandığı DeLorean cihaz bozulur ve zamanda teknolojinin yetmediği bir zamanda takılı kalır. Zamanda takılı kalan Doktor Brown Marty’e haber göndermek için bir mektup yazar. Mektup yazan Doktor gömdüğü arabanın yerini söyler. 1955’te olmanın avantajından yararlanan Marty Doktorun söylediği yeri bulmak ve doktoru kurtarmak için Vahşi Batıya gelir. Ancak işler sandıkları gitmez çünkü doktor bir kadına âşık olmuştur.
 • 1990 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.4
 • 2.288
 • 0
Geleceğe Dönüş 2 izle
Tüm Bilgiler
Geleceğe Dönüş 2 izle Aile Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Bilim kurgu dalında 1989 yapımı olan film serinin ikinci filmi olmaya özelliğini taşıyor. Filmin konusuna gelince: Marty bu seferde henüz doğmamış çocuğuna yardım etmek için geleceğe gidiyor. Ancak bu göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Sakarlık ve kazaların bolluğunda bir geçmiş yıllara bir gelecek yıllara gidip gelen Marty her şeyi düzene sokabilecek midir? Filmi orijinal dilinde Türkçe altyazılı seçenekleri ya da Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz. İyi ve keyifli seyirler.
 • 1989 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.8
 • 1.736
 • 0
Geleceğe Dönüş izle
Tüm Bilgiler
Geleceğe Dönüş izle Aile Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
1985 yılı yapımı olan bilim kurgu türünde olan film Marty adında birinin hikâyesine odaklanıyor. Filmin konusuna gelince: 1980’li yıllarının önde gelen otomobillerinden olan DeLoran marka otomobilin içine gizlenen zaman makinesi Marty’i yanlışlıkla 1950’li yıllara götürür. Marty, hiç umulmadık bir kazaya karışır. Bu kaza, anne ve babasının tanışmasını engelleyecek dolayısıyla da kendisinin doğumu da hiç olmayacaktır. Marty bu durumu düzeltmekte kararlıdır. Filmi Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz.
 • 1985 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.5
 • 1.355
 • 0
Geleceğe Dönüş Serisi izle, Back to the Future Serisi izle, Geleceğe Dönüş Serisini full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.