Göster Gününü Serisi izle
Göster Gününü 2 izle
Tüm Bilgiler
Göster Gününü 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Macera Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Serinin ilk filminin yoğun ilgi görmesi sonrasında ikinci filmi çekilmeye karar verilmiştir. Serinin devam filminde ilk filmden bir yıl sonrası işlenmektedir. Hit-Girl, babasının da tavsiyelerine uyarak kahramanların arasından ayrılarak normal ve sıradan bir hayat sürmeye karar verir. Dave de aynısını yapmak düşüncesinde olsa da Justice Forever isminde bir kahraman grubu ile karşılaşıp onlara katılır. Bu grubun aldığı yeni bir görev sonrasında işlerin ters gitmesi sonucu Kick-ASs ve Battle guy, onları kurtarmak için harekete geçer.
  • 2013 Filmleri izle
  • ABD,İngiltere
  • 1080p
  • IMDb 6.5
  • 982
  • 0
Göster Gününü izle
Tüm Bilgiler
Göster Gününü izle Aksiyon Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Çocukluk yıllarından bu yana süper kahramanlara hayranlık duyan Dave, artık büyümüştür. Büyümesine rağmen hala süper kahramanlardan vazgeçememiştir. Büyümesine, olgun bir yaşa gelmesine rağmen içindeki süper kahraman olma duyguları hiçbir zaman geçmemiştir. Bunun üzerine bir gece kendine süper kahraman kostümü tasarlayan Dave, gündüzleri normal bir hayat sürerken geceleri ise kötü insanların peşine düşerek hayatı tehlikede olan insanları kurtarmaya başlar. Fakat kısa bir süre büyük güçlerin bu durumu duymasına karşı Dave’nin başı büyük bir belaya girecektir.
  • 2010 Filmleri izle
  • ABD,İngiltere
  • 1080p
  • IMDb 7.6
  • 817
  • 0
Göster Gününü Serisi izle, Kick Ass Serisi izle, Göster Gününü Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.