Hayalet Avcıları Serisi izle
Hayalet Avcıları 3 izle
Tüm Bilgiler
Hayalet Avcıları 3 izle Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
Hayalet avcıları serisinin devamı olan hayalet avcıları 3 filminin yönetmen koltuğunda Dan Aykroyd oturuyor. Yapım yılı 2016 olan filmin konusuna gelince: Manhattan ‘ı ele geçirmek için hayaletler şehre geri dönüyor. Ghostbusters ekibi ise şehri tehdit eden paranormal tehdidi bitirmeye kararlı bir şekilde şehre geri dönüyorlar. Filmin başrolünde ise: Chris Hemsworth, Kate McKinnon, Kristen Wig yer almaktadır. Film size güzel bir vakit geçirmeniz için davet ediyor. Filmi Türkçe altyazılı, ya da Türkçe dublajlı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
 • 2016 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 5.2
 • 3.226
 • 0
Hayalet Avcıları 2 izle
Tüm Bilgiler
Hayalet Avcıları 2 izle Fantastik Filmler izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
1989 yapımı fantastik türdeki yapım serinin ikinci filmi olma özelliğini taşıyor. Filmin konusuna gelince: Ekibin hayaletleri yakalamasının üstünden 5 yıl geçmiştir. Ancak avcılık yapmaları yasaklanmıştır. Her biri farklı işlerde çalışmaktadır. Dana müzede üzerinde çalıştığı bir portrede hayaletler olduğunu fark eder. Tablo Karpatyalı Vigo tablosudur ve büyülüdür. Vigo hayata dönmek istemektedir. Filmi orijinal dilinde Türkçe altyazılı seçenekleri ya da Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz. İyi ve keyifli seyirler.
 • 1989 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.6
 • 778
 • 0
Hayalet Avcıları izle
Tüm Bilgiler
Hayalet Avcıları izle Fantastik Filmler izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Dr. Peter Venkman, paranormal olayları araştıran bir akademisyendir. Kendisi ve üç arkadaşı Columbia üniversitesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ancak bir süre sonra üniversite yönetimi bu ekibe olan inancını kaybeder ve onları kovar. Bunun üzerine ekip, hayalet avcıları adında özel bir şirket kurar. Harika bir reklam stratejisi izlemeleri ve işlerini çok iyi yapmaları sayesinde kısa sürede New York’un her köşesinden müşteri bulurlar ve şehri hayaletlerden temizlerler. Ancak bir müşterilerine yardımcı olurken hayaletlerin dünyaya giriş kapısını bulurlar ve macera başlar.
 • 1984 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.8
 • 1.193
 • 0
Hayalet Avcıları Serisi izle, Ghostbusters Serisi izle, Hayalet Avcıları Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.