Hobbit Serisi izle
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle
Tüm Bilgiler
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle Aksiyon Filmleri izle, Efsane Filmler izle 
Türkçe Dublaj
2014 çıkışlı Hobbit üçlemesinin son filmi olma niteliğini taşıyan bir yapım. Filmin konusuna gelince: Bilbo, Hobbit Gollum’un meşhur güç yüzüğünü elde etmiştir. Ejderha Smaug ile de karşı karşıya gelmesinin ardından yeni maceralara yolculuk yapmıştır. Yeni yaşanan gelişmeler Elf, Cüce ve insanların önemli bir karar vermek için seçim yapmaları gerekir. Bu önemli karar birleşip savaşmaları ya da yok olmaları için verilmesi, gereken bir karardır. Ayrıca bu seçim ve karar beş ordunun birlikte savaş hazırlıkları yapmasını sağlayacak ve onlara Bilboa da katılacaktır.
 • 2014 Filmleri izle
 • ABD,NZ
 • 1080p
 • IMDb 7.4
 • 5.259
 • 0
Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları izle
Tüm Bilgiler
Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları izle Aksiyon Filmleri izle, Efsane Filmler izle 
Türkçe Dublaj
Hobbit 2 Smaug'un Çorak Toprakları izle (2013), Hobbit üçlemesinin ikinci filmi olan yapım Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins'in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ'a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug'un saklandığı inine giden Gizli kapı'yı bulabilecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede?
 • 2013 Filmleri izle
 • ABD,NZ
 • 1080p
 • IMDb 7.8
 • 3.907
 • 0
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk izle
Tüm Bilgiler
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk izle Aksiyon Filmleri izle, Efsane Filmler izle 
Türkçe Dublaj
2012 yılı yapımı Hobbit üçlemesinin ilki macera filmi. Filmin konusu: Bilbo Baggins’in gençliğine dönülüyor. Hobbit topraklarında huzurlu günlerinde yaşayan Bilbo Baggins, aniden ortaya çıkan büyücü Gandalf, Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin tarafından yönetilen 13 cücelik bir ekibin içinde bulur. Ejder Smaurg’dan kayıp cüce krallığını geri almak için çıkılan bu yolda onları çirkin Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcükler ve Büyücülerle doludur. Filmi Türkçe altyazıyla seçenekleri ve Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.
 • 2012 Filmleri izle
 • ABD,NZ
 • 1080p
 • IMDb 7.8
 • 3.796
 • 2
Hobbit Serisi izle, The Hobbit Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.