Jumanji Serisi izle
Jumanji Yeni Seviye izle
Tüm Bilgiler
Jumanji Yeni Seviye izle Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Multi Dil
Jumanji Yeni Seviye izle (2019), Jumanji ekibi, içlerinden birini kurtarabilmek için oyuna geri dönüyor!Ancak bu sefer hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığı gerçeğiyle yüzyüze kalıyorlar! Bu oyundan bir kez daha sağ çıkabilmek için karlı dağlardan, kızgın çöllere uzanan birçok çılgın macera ile karşılaşıyorlar.
 • 2019 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.1
 • 61.921
 • 10
Jumanji: Vahşi Orman izle
Tüm Bilgiler
Jumanji: Vahşi Orman izle Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
Dört liseli genç, çok eski bir oyun konsolu bulur ve merakla konsolu kurarlar. Hiç biri, daha önce böyle bir oyun görmemiştir. Bildikleri tüm oyunlardan farklı bir oyunun içerisine girmek üzere olduklarının farkında değillerdir. Bir süre sonra, bu oyunu oynamak değil, oyunun içinde hayatta kalmak zorunda olduklarını fark ederler. Oyunu yenmek ve gerçek dünyaya dönebilmek için, hayatlarının en zorlu ve tehlikeli mücadelesini yaşamaya başlarlar. Ya kendileri hakkındaki düşüncelerini değiştirecek, ya da sonsuza kadar oyunun içerisinde sıkışıp kalacaklardır. Jumanji Vahşi Orman 2017 1080p Film izle. İzlediğiniz film hakkında, olumlu veya olumsuz düşünceleriniz var ise yorum kısmından yazmayı ihmal etmeyiniz. Wfilmizle ailesi olarak iyi seyirler dileriz...
 • 2017 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.9
 • 2.695
 • 0
Jumanji izle
Tüm Bilgiler
Jumanji izle Aile Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
Aynı okulda okuyan birbirleri ile sonradan arkadaş olacak 4 kişi okulun depo gibi alanında bir video ve bir konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun ne olduğunu ve ismini bile bilmemektedir. Heyecanlanan 4 arkadaş oyunu açarak oynamaya koyulurlar. Bu sırada beklenmedik bir anda kendilerini bir ormanın içinde bulan 4 arkadaş oyunun içinde olduklarını kısa bir sürede anlamaya başlarlar. Oyundan kurtulabilmenin tek çözümü ise oyunun levellerini bitirmektir. Maceralarla dolu ormanın içinde kalan 4 arkadaş aynı zamanda tehlikeli hayvanlar ile de karşılaşacaklardır.
 • 1995 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.0
 • 1.966
 • 0
Jumanji Serisi izle, Jumanji Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.