Kaplan ve Ejderha Serisi izle
Kaplan ve Ejderha 2 izle
Tüm Bilgiler
Kaplan ve Ejderha 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Kaplan ve Ejderha serilerinin devamı niteliğinde olan aksiyon-macera türünde 2016 yapımıdır.Filmin konusuna gelince: zamanı olmayan ve federal düzenin hüküm sürdüğü bir Çin İmparatorluğu hikayenin ortasında yer alıyor. Çalınan bir kılıç ve tehlikeli ve ürkütücü bir firarinin peşinde iki savaşçı. Yol esnasında tanıştıkları soylu bir adamın kızıyla birlikte kovalamaca başlıyor. İlginç olan ise kızın bedeni dövüşmek için eğitilmiş olmasıdır. Üçünün de hayatlarını değiştirecek kararlar almaya hazır 3 kişi fantastik bir yolculuğa çıkar.
 • 2016 Filmleri izle
 • Çin
 • 1080p
 • IMDb 6.1
 • 1.995
 • 0
Kaplan ve Ejderha izle
Tüm Bilgiler
Kaplan ve Ejderha izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Federal düzenin egemenliği hüküm sürdüğü bir Çin İmparatorluğu. Çalınan değerli bir kılıç ve bıçağın peşine düşen iki savaşçı hırsızların izini sürerken soylu bir adamın kızına rastlarlar. Takip esnasında bu kızla tanışan iki savaşçı ileride büyük maceralara atılacaklarından habersizdirler. Fiziksel açıdan iyi görünen bu genç kızın bedeni dövüşmek için çok iyi eğitilmiştir. İyi eğitim almış olan bu genç kız hayatının komple değişeceği bir karar almak üzeredir. Bu üç savaşçı hayatlarının kararlarını değiştirecek bir karar alarak büyük bir maceraya atılacaklardır.
 • 2000 Filmleri izle
 • ABD,Çin,HK,TW
 • 1080p
 • IMDb 7.8
 • 933
 • 0
Kaplan ve Ejderha Serisi izle, Kaplan ve Ejderha Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.