Kung Fu Panda Serisi izle
Kung Fu Panda 3 izle
Tüm Bilgiler
Kung Fu Panda 3 izle Aile Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2016 yapımı en iyi animasyon filmlerden biridir. Filmin konusu; Po’nun ortalıkta görünmeyen babası bir anda ortaya çıkar ve ikili yeni panda cennetini keşfetmek üzere yola çıkarlar. Doğaüstü güçlere sahip Kai, tüm kung fu efendileri bozguna uğratmak için Çin’i istilaya etmeye başlar. Po ise imkânsızı başarmak ve eğlenceli ama sakar erkek kardeşleri ile dolu kasabayı eğitmek zorundadır. Onları panda ustası haline getirmelidir. Kung-fu Panda 3 ülkemizde büyük usta Ali Poyrazoğlu tarafından seslendirilmektedir.
 • 2016 Filmleri izle
 • ABD,Çin
 • 1080p
 • IMDb 7.1
 • 4.192
 • 2
Kung Fu Panda 2 izle
Tüm Bilgiler
Kung Fu Panda 2 izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
İlk filmin sonunda Ejder savaşçısı olarak hedefine ulaşmıştır. Kızgın beşli olan kung fu ustaları sıkı dostları Kaplan, Turna, Mantis, Engerek ve Maymun ile birlikte Barış Vadisi’ni korumaya çalışmaktadırlar. Fakat sevimli panda yaşadığı macera dolu hayatında onu büyük bir felaket beklemektedir. Kung fu geleceği, Çin’i ele geçirmek ve Kung Fu’yu ortadan kaldırmak için çok tehlikeli bir silah tasarlayan kötü adamların tehdidi altındadır. Bu adamların tehdidinden kurtulabilmeleri için sevimli panda ve dostları kendi hayatlarını ve vadilerini koruyabilmeleri için ellerinden geleni yapacaklardır.
 • 2011 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.2
 • 1.940
 • 1
Kung Fu Panda izle
Tüm Bilgiler
Kung Fu Panda izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2008 yapımı animasyon filmi olan Kung –fu Panda serinin ilk filmi olma özelliğini taşıyor. Filmin konusuna gelince: Panda Po, antik Çin’de Barış Vadisi’nde bulunan bir restoranda garsonluk yapmaktadır. Kung-Fu fanatiğidir ama vücut yapısı buna izin vermez. Bu arada birbirinden güçlü düşmanlar Barış Vadisine dayanmıştır. Efsaneye göre, bir kahraman çıkacak ve düşmanları yenecek ve vadiyi huzurlu ve mutlu günlere döndürecektir. Kahramanın vücudunda bir simge olmalıdır. Ancak en yetenekli usta dövüşçülerde bile bu simge yoktur. Dünyanın en tembel ve üşengeç hayvanı olan panda bir gün bir yarışmaya katılır ve vücudunda o simgeyi taşıyanın o olduğu tüm kung-fu ustalarını şoka sorar. Çünkü bu pandaya kung-fu savaşçısı yapmak zorundadırlar ve bu da hiç kolay değildir.
 • 2008 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.5
 • 1.330
 • 0
Kung Fu Panda Serisi izle, Kung Fu Panda Serisi Serisini full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.