Labirent Serisi izle
Labirent: Son İsyan izle
Tüm Bilgiler
Labirent: Son İsyan izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Thomas’ın kıvrak zekâsı sayesinde kendi ve arkadaşları Labirent ’ten kurtulurlar ve hapsoldukları tesisten kaçmayı da başarırlar. Dünyaya istediğini yaptırmayı başarabilen acımasız W.I.C.K.E.D’de direnmeye çalışan isyancı grubun yanına gelmeyi başaran Thomas ve arkadaşlarını çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Teresa’nın ihanetine uğrayan grup kendilerini bir kez daha mücadele içinde bulurlar. Bu mücadelenin ardından kötü birliğin eline düşen Minho’yu kurtarmak için Thomas ve arkadaşları yola çıkarlar.
 • 2018 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.2
 • 1.838
 • 0
Labirent: Alev Deneyleri izle
Tüm Bilgiler
Labirent: Alev Deneyleri izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Labirent ölümcül kaçış filminin devamı olan filmde kapana kısıldıkları labirent deneyinden kaçmayı başarmışken, Thomas ve arkadaşları bütün bunların sebebini anlamaya ve WCKD örgütünün gizemini çözmeye çalışırken kendilerini biranda Alev adında ürkütücü, engeller ile dolu bir yerde bulurlar. Kıyamet sonrası gibi bir yerden kurtulmalarının ardından kendilerini şanslı hisseden Thomas ve arkadaşları şimdiki düştükleri yerde ise geride bıraktıkları labirenti arayacaklarıdır. Thomas ve arkadaşları onları yok etmek isteyen büyük güçlere karşı tüm yeteneklerini kullanmak zorunda kalacaklardır.
 • 2015 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.3
 • 1.662
 • 1
Labirent: Ölümcül Kaçış izle
Tüm Bilgiler
Labirent: Ölümcül Kaçış izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Gerilim ve aksiyon türünde 2014 yapımı film. Filmin konusuna gelince: Filmin kahramanı Thomas bir gün uyandığında kendini bir asansörde bulur. Asansör yukarı doğru hareket eder. Asansörün kapısı açıldığında karşısında Kayranlılar denen bir grup gençle karşılaşır. Devasa büyüklükteki duvarlarla çevrelenen geniş alanda ailesini de geçmişini de hatırlayamaz. Kayranlılar da neden orada olduklarını bilmiyorlardır. Her sabah labirente giden dev kapı açılır. Her akşam kapı kapanır. 30 günde bir asansör yeni insanları getirir. Asansör bir gün Teresa’yı bırakır. Thomas bir yerden tanıdığı Teresa yı ve içinde bulunduğu durumu çözmek için harekete geçer.
 • 2014 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.8
 • 1.447
 • 0
Labirent Serisi izle, Maze Runner Serisi izle, Labirent - Maze Runner Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.