Matrix Serisi izle
Matrix Revolutions izle
Tüm Bilgiler
Matrix Revolutions izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2003 yapımı bilim kurgu ve aksiyon türünde olan film serinin üçüncü film olma özelliğini taşıyor. Filmin konusuna gelince: Matrix ‘in makine askerleri gerçek dünyayı istila etmiştir. Bu arada Zion ’unda yaşanabilir hale getirilmesi için uğraşılar devam etmektedir. Ancak Neo, gerçek dünya ile Matrix ’in dünyası arasında sıkışıp kalmıştır. Gerçek dünyanın Matrix askerlerinden kurtulması ise Neo’nun sıkıştığı yerden kurtulmasına bağlıdır. Film Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz.
 • 2003 Filmleri izle
 • ABD,Avustralya
 • 1080p
 • IMDb 6.8
 • 2.790
 • 0
Matrix Reloaded izle
Tüm Bilgiler
Matrix Reloaded izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2003 yapımı aksiyon bilim kurgu türünde olan film serinin ikinci filmi olma özelliğini taşıyor. Filmin konusuna gelince: Neo kendi gücü ve misyonunun farkına varmıştır. Neo’nun amacı tüm Zion şehrini kurtarmaktır. Bunun içinde Anahtarcıyı bulmaları gerekmektedir. Kendi kopyalarından kendine bir ordu kuran Ajan Smith’e ikizler de katılır. Tek insan yaşayan ve direnişi sürdüren Zion ’un kapıları açılıyor. Ve bu kapıdan girmek için can atan düşmanlarda vardır. Filmi orijinal dilinde Türkçe altyazılı seçenekleri ya da Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz.
 • 2003 Filmleri izle
 • ABD,Avustralya
 • 1080p
 • IMDb 7.2
 • 1.679
 • 0
Matrix izle
Tüm Bilgiler
Matrix izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sistemin çarklarına uyacak mısın yoksa bir başkaldıran mı olacaksın? Seçilmiş kişi Neo bu soru ile karşılaştığında ne yapacağını bilemez ancak yine de doğru seçimi yapar. Morpheus ve ekibi, insanları uzaylı yaratıkların istilasından kurtarmaya çalışan bir direnişçi grubudur ve Neo en yeni üyeleridir. Kâhine göre Neo, seçilmiş kişidir ve bu sistemi çökertebilecek tek kişi odur. Uzaylıların Matrix adını verdiği sisteme dalış yapan ekip, ajanlarla savaşarak sistemi içeriden çökertmeye uğramaktadır. Ancak dışarıdaki düşmanlar, içeride de kendini göstermek üzeredir.
 • 1999 Filmleri izle
 • ABD,Avustralya
 • 1080p
 • IMDb 8.7
 • 2.654
 • 0
Matrix Serisi izle, Matrix Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.