Mavi Korku Serisi izle
Mavi Korku 3 izle
Tüm Bilgiler
Mavi Korku 3 izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Multi Dil
Serinin 3. filminde deniz biyoloğu olan Emma Collins ve ekibi, köpekbalıklarının çiftleşmelerini gözlemleyebilmek adına bir gözlem laboratuvaru kurarlar.
 • 2020 Filmleri izle
 • 1080p
 • IMDb 4.6
 • 4.112
 • 0
Mavi Korku 2 izle
Tüm Bilgiler
Mavi Korku 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
1999 yapımlı mavi korku filminin devamı niteliğinde çekilen mavi korku 2 filmi aksiyon, korku, gerilim tadında. Köpek balıklarını daha akıllı hale getirebilmek için deney yapılan bir tesiste işler o kadar da düzgün gitmeyecektir. Köpek balıkları yapılan testler ile tahminlerinden daha fazla zekâya sahip olacaklardır. Zeki, süper zekâya sahip olan köpek balıkları efendileri ile iletişim kurarak tesisteki insanlara saldıracaklardır. Köpek balıkları ile ilgilenen Doktor Misty Calhoun bir deney tesisine davet edildiğinde deneyi kötüye kullandıklarını öğrendiğinde şaşıracaktır. Deep Blue Sea 2 - Mavi Korku 2 2018 Film izle. İzlediğiniz film hakkında, olumlu veya olumsuz düşünceleriniz var ise yorum kısmından yazmayı ihmal etmeyiniz. Wfilmizle ailesi olarak iyi seyirler dileriz...
 • 2018 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 3.3
 • 2.323
 • 0
Mavi Korku izle
Tüm Bilgiler
Mavi Korku izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Susan Mcalester, kanseri yenmek için yeni tedavi yöntemlerini araştıran bir bilim kadınıdır. Susan'ın çalışması köpek balıklarının beyinlerini büyütüp kanseri yenecek enzimleri köpekbalıkları yardımıyla üretmektir. Russel Franklin isimli zengin bir iş adamı, bu amaç uğruna bu çalışmaya yüklü miktarda para yatırır. Köpek balıkları üzerinde yapılan deneyler ters gider ve köpek balıkları büyüyen beyinleri sayesinde daha akıllı canlılar olurlar. Ancak bu aklı kana susamışlıklarını gidermek için kullanırlar ve açık denizlere kaçarak dehşet saçmaya başlarlar.
 • 1999 Filmleri izle
 • ABD,Avustralya
 • 1080p
 • IMDb 5.8
 • 1.141
 • 0
Mavi Korku Serisi izle, Deep Blue Sea Serisi izle, Mavi Korku Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.