Narnia Günlükleri Serisi izle
Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızının Yolculuğu izle
Tüm Bilgiler
Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızının Yolculuğu izle Aile Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
Serinin 3.filminde Narnia büyük tehlike altındadır. Cambridge-İngiltere’de ikinci dünya savaşı başlamıştır. Pevensie kardeşlerin uyuz kuzenleri onların evlerinde kalmaya başlar. Bir gün çocuklardan üçü duvarda duran bir okyanus tablosunun içine çekilirler ve macera başlar. Sihirli Dufflepudlar, kötü niyetli köle tüccarları, ejderhalar ve büyülü mer halkıyla savaşmak zorundadılar. Narnia Günlükleri 3 Şafak Yıldızının Yolculuğu (The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader) filmi hakkındaki düşünceleriniz yorum kısmından paylaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 2010 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.3
 • 1.537
 • 0
Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan izle
Tüm Bilgiler
Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan izle Aile Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
2008 yapımı fantastik ve bilim kurgu türünde olan film Narnia Günlükleri seri filmlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Filmin konusuna gelince: Narnia’nın dünyasında zaman çok hızlı geçer. Pevensey kardeşler bindikleri trende kendilerini bir sonraki durak olan büyücü Kral Miraz’ın adasında bulurlar. Narnia’nın eski günlerine dönmesi ve bu şeytan ruhlu bu kralı devirmek için adanın genç prensi Caspianla ittifak yapacaklardır. Filmi orijinal dilinde Türkçe altyazılı seçenekleri ya da Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz.
 • 2008 Filmleri izle
 • ABD,CZ,PL,SI
 • 1080p
 • IMDb 6.5
 • 1.471
 • 0
Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap izle
Tüm Bilgiler
Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap izle Aile Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Dublaj
Efsane fantastik macera filmlerinden olan 2005 yapımı Narnia Günlükleri karşımıza çıkıyor. Filmin konusuna gelince: Pevensie ailesi savaşta olan ülkelerini güvenlik gerekçesiyle terk eder. Gittikleri yerde başlarına geleceklerden habersizdirler. 4 kardeş bir profesörün evinde kalmaya başlarlar. En küçük kardeş Lucy esrarengiz bir dolap keşfeder. Bu dolap onları, Narnia topraklarına götürür. Narnia karla kaplı biraz tuhaf ama eşşiz yaratıklarla dolu bir yerdir. Narnia, beyaz cadı Jadis tarafından da gözlenmektedir. Ailenin tüm çocukları bu dolaptan geçer ve hayvanların dile geldiği bir dünyada kendilerini bulurlar. Ancak çocukların Aslanı bulmaları ve cadıyı durdurmaları gerekmektedir.
 • 2005 Filmleri izle
 • ABD,İngiltere
 • 1080p
 • IMDb 6.9
 • 1.919
 • 0
Narnia Günlükleri Serisi izle, The Chronicles of Narnia Serisi izle, Narnia Günlükleri Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.