Sihirbazlar Çetesi Serisi izle
Sihirbazlar Çetesi 2 izle
Tüm Bilgiler
Sihirbazlar Çetesi 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2016 yılında görücüye çıkan Sihirbazlar Çetesi serinin devam filmlerindendir. Toplumun hayranlığını kazanırken nefeslerini de kesen gösterilerin üzerinden yaklaşık 1 sene geçmiştir. Çete geri dönüşünü müjdeler. Geri dönüş gösterisi, kaçmanın çocuk oyuncağı olduğunu kanıtlayacaktır. Üstelik bu gösteride FBI ajanı Rhodes’unda yardımını almışlardır. Gösterinin amacı Owen Case’i ifşa etmektir. Ancak Rhodes’un ekibe katılması gösteriden önce ifşa olunca tüm planlar ters teper. Kendilerini kanıtlamak için çok zor bir soygunla karşı karşıya kalacaklardır. Türkçe dublajlı olarak filmi seyredebilirsiniz.
 • 2016 Filmleri izle
 • ABD,Çin,İngiltere,Kanada
 • 1080p
 • IMDb 6.5
 • 830
 • 0
Sihirbazlar Çetesi izle
Tüm Bilgiler
Sihirbazlar Çetesi izle Gerilim Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sihirbazlar Çetesi 1 izle (2013), Film, J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg) isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan “Four Horsemen (Atlılar Çetesi)” ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek için de kullanırlar. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtırlar. Bunun üzerine onları durdurmaya kararlı olan FBI ajanı Dylan Rhodes (Mark Ruffalo) ve Interpol ajanı Alma Dray (Mélanie Laurent) birlikte bu çetenin peşine düşerler.
 • 2013 Filmleri izle
 • ABD,Fransa
 • 1080p
 • IMDb 7.3
 • 686
 • 0
Sihirbazlar Çetesi Serisi izle, Now You See Me Serisi izle, Sihirbazlar Çetesi Serisini full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.