Takip Serisi izle
Takip 3: Son Karşılaşma izle
Tüm Bilgiler
Takip 3: Son Karşılaşma izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Aksiyon gerilim filmi sevenler için Takip film serilerinin üçüncüsü ve sonuncu olan film 2014 yapımı. Filmin konusuna gelince: Aksiyonların adamı ajan Byran Mills ajanlık kariyerini sonlandırmış eski karısı ve çok sevdiği kızının güvenliğini de sağlamıştır. Kendi halinde bir yaşam sürmektedir. Diğer yanda ise eski karısının yeni kocasıyla evliliklerinde sorunlar vardır. Üstelik kızı Kim babasından çok büyük bir sır saklamaktadır. Bu sır, Bryan’ın hiç beklemediği anda olayların içinde ve belaların peşinde koşmasına neden olacaktır.
 • 2014 Filmleri izle
 • ABD,Fransa
 • 1080p
 • IMDb 6.0
 • 2.632
 • 0
Takip: İstanbul izle
Tüm Bilgiler
Takip: İstanbul izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2012 çıkışlı yapım Takip serisinin devamı niteliğindedir. Filmin konusuna gelince: Bryan ve karısı İstanbul’da tatil yaparken onları rehin alan kızını kaçıranlardan birinin babasıdır. Bryan Kim’in kendilerine yardım etmesine çalışır. Ailesini korumak ve tekrar tekrar düşmanlarını yenmek için özel taktiklerini kullanmak zorunda kalıyor. Olaylar gittikçe karışırken Bryan ailesini koruyup onları kurtarabilecek midir? CIA emekli ajanı Bryan’ın hikâyesine odaklanan film, Türkçe dublajlı veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle izlenebilir. İyi ve keyifli seyirler.
 • 2012 Filmleri izle
 • Fransa
 • 1080p
 • IMDb 6.3
 • 783
 • 0
Takip 1 96 Saat izle
Tüm Bilgiler
Takip 1 96 Saat izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2008 yapımı bol aksiyonlu olan film Takip serisinin ilk filmi olma özelliğini de taşıyor. Filmin konusuna gelince: Eski bir gizli ajan olan Bryan’ın çok sevdiği kızı kaçırılır. Üstelik bir babanın en büyük kâbusu olacak biçimde. Kaçırılma anı cep telefonu bağlantısıyla ajana dinlettirilir. Kızını kaçıranlar kadın satan bir çetedir. Kurtarmak için de çok az zamanı vardır. Ancak tek sorun bu değildir. Kızı Paris’te kendisi ise Los Angeles’tadır. Filmi Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz.
 • 2008 Filmleri izle
 • ABD,Fransa,İngiltere
 • 1080p
 • IMDb 7.8
 • 1.222
 • 0
Takip Serisi izle, Taken Serisi izle, Takip - Taken Serisini 1080P full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.