Üç Renk Üçlemesi Serisi izle
Üç Renk: Mavi izle
Tüm Bilgiler
Üç Renk: Mavi izle Dram Filmleri izle, Gizem Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Bir müzisyen olan kocasını ve çocuğunu beraber çıktıkları bir yolculuk esnasında trafik kazasında kaybeden Julie hayata tamamen küsmeye başlar. Kazadan sadece sıyrıklarla sağ çıkan Julie hayatın anlamsızlığını sorgulamaya başlar. Bu olayı unutmak isteyen genç kadın bu acıya katlanamayacağını düşündüğünden evini, çevresindeki insanları terk eder. Geçmişini ve acısını arkada bırakması için buradan uzaklaşması gerekmektedir. Ancak yalanların hüküm sürdüğü ilişkilerin ördüğü bir ağ kendisini dış dünyaya çeker ve istemediği hayaletlerle yüzleşmek zorunda bırakır.
 • 1993 Filmleri izle
 • Fransa,PL
 • 1080p
 • IMDb 7.9
 • 2.126
 • 0
Üç Renk: Kırmızı izle
Tüm Bilgiler
Üç Renk: Kırmızı izle Dram Filmleri izle, Romantik Film izle 
Türkçe Dublaj
Genç ve güzel bir manken olan Valentine’nin sıradan bir hayatı vardır ve yıllardır kendisi ile iyi anlaşabilecek bir aşk aramaktadır. Günlerden bir gün arabasıyla giderken emekli bir yargıcın köpeğine çarpar. Bu durumu düzeltebilmek için yargıcın evine giden Valentine, yargısı komşularının telefonlarını dinlerken yakalar. Bu rahatsız edici duruma rağmen Valentine ile aralarında bir dostluk oluşur. Rastlantı sonucu Yan yana gelen ikili güzel bir bağ kurarlar. Aşkı kaybeden yaşlı bir adam ve aşkı arayan genç bir kadın aşkı bulabilmek için 40 yıl geçmiştir.
 • 1994 Filmleri izle
 • CH,Fransa,PL
 • 1080p
 • IMDb 8.1
 • 1.764
 • 0
Üç Renk: Beyaz izle
Tüm Bilgiler
Üç Renk: Beyaz izle Dram Filmleri izle, Gizem Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Polonyalı Karol, Paris’te yaşayan geçimini kuaförlük yaparak yaşayan biridir. Evliklerinin mutlu geçmemesi, karısının cinsellik açıdan doyumsuz olması nedeni ile boşanan Karol psikolojik açıdan bir çöküntüye uğrar. Aşk hayatının iyiye gitmemesi onu çöküntüye uğratır ve kuaför salonunu ateşe verir. Üstelik adı kundakçı olarak çıktığı andan itibaren hayatı iyi gitmemeye başlar. Memleketine dönemeyecek kadar parasız olan Karol, hala karısını çok sevmektedir. Karısı ile durumunu eşitleyebilmek için fantastik bir plan yapar. Ancak bu plan onu bilmediği maceralara yol açacaktır.
 • 1994 Filmleri izle
 • Fransa,PL
 • 1080p
 • IMDb 7.7
 • 1.217
 • 0
Üç Renk Üçlemesi Serisi izle, Three Colors Serisi izle, Üç Renk Üçlemesi Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.