Uçak Serisi izle
Uçak 2 izle
Tüm Bilgiler
Uçak 2 izle Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Eski bir pilot olan Ted Striker, ilk yaşadığı olayları atlatmış ve hem komedi hem korku dolu anları aklından hiç silmeyecektir. Ancak uzun bir aradan sonra uçakla seyahat yapmak zorunda kalan Ted Striker eski kız arkadaşı ile aynı uçağa biner. Ancak kısa bir süre sonra yardımcı pilot bilinmeyen bir sebepten ötürü kısa devre yaparak delirmeye başlar. Ancak bu sırada da uçakta olaylar kopmaya başlar uçakta kaçak bir bombacıda bulunmaktadır. He iki olayı kurtarmak için birilerinin el atması gerekmektedir.
 • 1982 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.2
 • 1.200
 • 0
Uçak izle
Tüm Bilgiler
Uçak izle Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2. Dünya Savaş’ı pilotlarından olan Ted Striker travma kişiliği ve kendisini alkole kaptırmış bir adamdır. Kız arkadaşı ile birlikte uçakla seyahat etmek isteyen Ted Striker uçağın kalkış esnasında her şeyin normal gitmesinin ardından yemek servisi yapıldıktan sonra herkes tuhaflaşmaya başlayacaktır. Çünkü yemekten zehirleneceklerdir. Aynı yemekten yiyen pilotlarda rahatsızlanınca uçağın düşmemesi için Ted Striker ve kız arkadaşı devreye girecektir. Pilot koltuğuna oturan Ted Striker, kız arkadaşını da yardımcı pilot koltuğuna oturtur.
 • 1980 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.7
 • 1.948
 • 0
Uçak Serisi izle, Airplane! Serisi izle, Komedi filmi Uçak Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.