Yaşamak İçin Öldür Serisi izle
Yaşamak İçin Öldür 2 izle
Tüm Bilgiler
Yaşamak İçin Öldür 2 izle Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Para karşılığı adam öldüren bir adam ava çıktığı sıralarda kumar şebekesinin patronunu kazara elinden kaçırması sonucu amanın izini sürmeye çalışır. Adamın izini sürerken bir anda kendisini bir sahada av olduğunu TV ekranlarından öğrenir hayatı tepetaklak olur. Para ödülü alabilmek için adam kovalayan para avcısı şimdi kendisini öldürmek için sırada bekleyen insanlara karşı bekleyecektir. Bu durumdan sağ çıkabilmesi için önüne geleni öldürmesi gerekmektedir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan ödül avcısı arkadaşlarından yardım ister.
 • 2015 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 4.2
 • 1.425
 • 0
Yaşamak İçin Öldür izle
Tüm Bilgiler
Yaşamak İçin Öldür izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Jack Conrad, Amerika'da işlediği suçlardan dolayı idam cezasına çarptırılmış bir mahkûmdur. Sükûnet içinde yaptıklarını düşünürken ve idam gününü beklerken, karşısına ikinci bir şans çıkar. İnsanlık dışı bir projede yer alması karşılığında özgürlüğünü kazanma şansı vardır. Bir televizyon yapımcısı, Conrad'ı satın alır ve onunla birlikte 9 mahkûmu daha özel bir adaya yollar. Bu adada bir tür oyun oynaması gerekmektedir. Ancak bu oyun, çok kanlıdır. Birbirlerini öldürüp en son hayatta kalan kişi olmaları gerekmektedir.
 • 2007 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 6.0
 • 1.838
 • 0
Yaşamak İçin Öldür Serisi izle, The Condemned Serisi izle, Yaşamak İçin Öldür Serisini 1080p full hd görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak WHDFilmizle.com’da izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.