Çılgın İkili 3 izle

Bad Boys for Life
WHDPlayer WFPlayerVidmolyFembedWHDPlayerVidmolyFembedFragman


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Çılgın İkili 3 izle
Çılgın İkili 3 izle (2020), Bad Boys For Life'ta başkahramanlarımız Marcus ve Mike, son kez bir maceraya açılıyorlar. Miami'de polis olarak görev yapan ikili, yine bulaşmaması gereken bir olaya bulaşıyor. Modern ve uzman bir polis biriminin yolu Bad Boys ile karşılaşır. Çünkü Miami yeni bir tehlike ile karşı karşıyadır. Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir. Kartele son derece sadıktır ve annesi tarafından Mike'ı öldürmesi için gönderilmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 4 Yorum
 • ozanMisafir

  bad boys bad boys vacugana du :)))

 • YavuzhanMisafir

  Bence şuan bu filmi izlemeden önce yorumları okuyorsanız bu filmi izlemeyin arkadaşlar. Zamanınızdan 2 saat boşa gidecek. Benim için çok kötü bir film çünkü gerçeklik payı hiç olmayan bir film. Filmin sonunda Amerikalı 2 zenci her zamanki gibi dünyayı kurtarıyorlar, adam oğluyla beraber hayat sürüyor işte çok saçma.

 • MustafaMisafir

  Çevirmene emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Yalnız ikilinin kendileri için tutkuyla taktıkları, üçlemenin de adı olan ‘Bad Boys’ lakabını her seferinde sansürlermişçesine ‘çılgınlık’ olarak tercüme etmesi haksızlık olmuş. ‘Kötü Çocuklar’ ‘Çılgın İkili’ ‘Çılgın Çocuklar’ istediğini seç, ama ‘çılgınlık yapalım’ nedir?

 • UğurMisafir

  Çok başarılı film

Serinin Diğer Filmleri
WHDFilmizle’de Günün Filmi
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
4ddicted, 5 saat önce
efsane bir film tavsiye ederim
Muzaffer, 6 saat önce
Lütfen fembed seçeneklerini ekleyin filmlerde tek ondan izleyebiliyorum ben tv de açıncada tek fembed olanı oynatıyor lutfen bu ve her filme fembed seçeneğini koyun
siraç biçkioğlu, 1 gün önce
Müthiş bir film, ezici beyaz egemenliğinin yanı sıra ezilen siyahilerin de tuhaf bir şekilde kendilerine uygulanan asimilasyonu kendi halklarına,kendi insanlarına,aile bireylerine reva görmeleri çok iç kanatıcı,ırkçılık böyle lanet bir şey,filmin kurgusu ve samimiyeti bir harika,çok gerçek.
murat, 2 gün önce
konu güzel ama başrol ve aynı ve vasıfsız oyuncular.heyecan sıfır.puanı 3 ü geçmez
Emir ali, 2 gün önce
selam.ben bu filmi gormek istiyorum adi gods af egpty mutlaka gormek istiyorum.misir zamani bir film lutfen cok istiyorum