Narcos Dizisi izle
Narcos 3.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Narcos 3.Sezon izle Biyografi Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Multi Dil
Narcos 3.Sezon izle, Pablo Escobar'ın ölümü dünya basınında geniş bir yankı uyandırmıştır. Amerikalı ve Kolombiyalı ajanların ortak çalışmasıyla birkaç yılın arından öldürülen Pablo Escobar'ın kurduğu imparatorluk yok olmuştur. Pablo Escobar'ın yokluğunda yeni liderler ortaya çıkmıştır. Kolombiya'da kurulan Cali Karteli, Pablo Escobar'ın dışında yöntemler kullanmaktadır. Pablo Escobar, ortalığı kan gölüne dökerek insanları çevresinde topluyordu. Cali Karteli, kurduğu sistemle herkesin susması için yüksek miktarda paralar ödemekte ve herkesin karlı çıkacağı anlaşmalar yapmaktaydı. Üçüncü sezonda farklı oyuncu kadrosu bizleri bekliyor. Dizinin üçüncü sezonu 10 bölümden oluşuyor. İyi seyirler.
 • 2017 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.8
 • 2.878
 • 0
Narcos 2.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Narcos 2.Sezon izle Biyografi Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Multi Dil
Narcos 2.Sezon izle, Dünyanın en çok aranan suçluları listesinde zirvede bulunan Pablo Escobar, Kolombiya'da kurduğu uyuşturucu ağını tüm dünyaya yaymıştır. Adeta uyuşturucu imparatorluğu kuran Pablo Escobar, neredeyse Kolombiya'nın tamamının sahibi konumundadır. Parası sayesinde mevki, makam fark etmeksizin herkesi satın alabilen Pablo Escobar, peşindeki ajanlardan kaçmaya devam etmektedir. Pablo Escobar, son zamanlarda düşüşe geçmiştir ve yakalanması an meselesi olmuştur. Kapana kısılan Pablo Escobar, çevresindeki herkesin kendisini satmasıyla ajanların ağına düşmüştür. Son olarak saklandığı eve yapılan baskın sonucu öldürülen Pablo Escobar'ın devri ikinci sezonda sona ermiştir. ABD ve Kolombiya yapımı Narcos dizisinin yönetmenliğini Andrés Baiz, Josef Kubota Wladyka, Fernando Coimbra yapıyor.
 • 2016 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.8
 • 2.805
 • 0
Narcos 1.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Narcos 1.Sezon izle Biyografi Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Multi Dil
Narcos 1.Sezon izle, 2 Golden Globes adaylığı, 3 farklı ödül ve 14 adaylığı bulunan Biyografi, Dram ve Suç türlerinden oluşan Narcos dizisi, dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar hayatını anlatmaktadır. Pablo Escobar, Kolombiya'da kurduğu uyuşturucu ağı, Amerika'ya kadar uzanmıştır. Dünyanın en çok uyuşturucu satan lider olarak tanınmaya başlayan Pablo Escobar, darphane gibi para basmaktadır. Amerika artık bu duruma bir çözüm bulmak için en iyi adamını Kolombiya'ya yollar. Kolombiya'da meslektaşıyla koordineli çalışacak olan ajan Murphy, Pablo Escobar'ı yakalamaya çalışırken özel hayatında birtakım sorunlar yaşayacaktır. Narcos dizisinin oyuncu kadrosunu Pedro Pascal, Damián Alcázar, Francisco Denis gibi isimler oluşturuyor.
 • 2015 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.8
 • 7.079
 • 1
Narcos izle, Narcos türkçe dublaj ve altyazılı izle, Narcos 1080p full hd görüntü kalitesiyle burada sizlerle
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.