Narcos Mexico Dizisi izle
Narcos Mexico 2.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Narcos Mexico 2.Sezon izle Biyografi Filmleri izle, Narcos Mexico Dizisi izle 
Türkçe Dublaj
Narcos Mexico 2.Sezon Türkçe Dublaj izle, İlk sezonda eleştirmenlerden tam not alan, izleyicinin beğenisin kazanan Narcos: Mexico dizisinin ikinci sezonu 2020 yılında kameralar karşısına geçmiştir ve 1 Şubat 2020 tarihinde ilk bölümü yayınlanmıştır. Uyuşturucu savaşlarını konu edinen dizinin yapımcılığını ABD ve Meksika üstleniyor. Pablo Escobar'ın Kolombiya'da kurduğu imparatorluğun ardından Meksika'da kendi imparatorluğunu kurmak üzere girişimlerde bulunmuştur. Meksika'da yükselmeye başlayan Félix Gallardo, Guadalajara karteli adı altında faaliyet göstermektedir. Félix Gallardo'nun Meksika'dan dünyaya yaydığı uyuşturucu ticaretinin büyümesi üzerine harekete geçen DEA ajanları, Kiki Camarena ismindeki ajanı bu olay için görevlendirdiğinde Meksika'ya doğru yola çıkan Kiki Camarena, kendisini zorlu bir görevin ortasında bulacaktır. İlk sezonda yaşananlar ikinci sezonda da yaşanmaya devam ederken, gerilimin tansiyonu yükseliyor.
 • 2020 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.4
 • 1.426
 • 0
Narcos Mexico 1.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Narcos Mexico 1.Sezon izle Biyografi Filmleri izle, Narcos Mexico Dizisi izle 
Türkçe Dublaj
Narcos Mexico 1.Sezon Türkçe Dublaj izle, Uyuşturucu temalı Narcos: Mexico dizisinin ilk sezonu 10 bölüm olarak çekilmiştir. 16 Ekim 2018 tarihinde ilk bölümü yayınlanan dizi, Dram ve Suç türlerinden oluşuyor. Kolombiya'da başlayan uyuşturucunun Meksika'ya ve dünya geneline sıçramasını konu alan, ortaya çıkan yeni kartellerin yükselişini konu edinen Narcos: Mexico dizisini Andrés Baiz, Amat Escalante, Alonso Ruiz Palacios yönetiyor, senaryosunu ise Carlo Bernard, Chris Brancato, Doug Miro kaleme alıyor. Sitemize 1080p görüntü kalitesiyle eklediğimiz Narcos: Mexico dizisinin konusundan bahsedecek olursak; Guadalajara kartelinin son zamanlarda göstermiş oldukları faaliyetler DEA ajanlarının dikkatini çekmiştir. Kartelin kilit ismi Félix Gallardo, örgütünü en üst seviyeye çıkarabilmek için büyük bir mücadele verir.
 • 2018 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.4
 • 1.608
 • 0
Narcos Mexico izle, Narcos Mexico türkçe dublaj ve altyazılı izle, Narcos Mexico 1080p full hd görüntü kalitesiyle burada sizlerle
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.