The Punisher Dizisi izle
The Punisher 2.Sezon izle
Tüm Bilgiler
The Punisher 2.Sezon izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
The Punisher 2.Sezon Türkçe Dublaj izle, Netflix platformunda 2017 yılında yayımlanan The Punisher, ilk sezonda gösterdiği performansla izleyenlerin beğenisini toplamıştır. Marvel'in önemli isimlerinden The Punisher, Frank Castle ismindeki adamın hayatına odaklanıyor. Eşi ve çocuklarının ölümüne şahit olan Frank Castle'nin psikolojisi alt üst olmuştur. Normal yaşantısını ardında bırakarak yeraltı dünyasında eşi ve çocuklarının intikamını alabilmek için mücadele eden Frank Castle'nin hikayesi nefesleri kesiyor. Frank Castle kimliğini ardında bırakarak The Punisher kimliğine bürünen Frank Castle'nin çıktığı yolculukta durmaya hiç niyeti yoktur. The Punisher dizisinin tüm sezonları sitemize eklenmiştir. Diziyi kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz.
 • 2019 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.5
 • 10.073
 • 2
The Punisher 1.Sezon izle
Tüm Bilgiler
The Punisher 1.Sezon izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
The Punisher 1.Sezon Türkçe Dublaj izle, Marvel sinematik evrenini yarattığı karakter The Punisher'in aksiyon ve suç dolu hayatı dizi olarak 17 Kasım 2017 tarihinde karşımıza çıkmıştır. Marvel evreni bünyesinde yüzlerce süper kahraman barındırmaktadır. Bunlardan bir tanesi Frank'tir. Ölüm makinesi olarak adlandırılan Frank, suçlulara karşı geniş çaplı bir operasyon başlatmıştır. Frank'in tek başına çıktığı yolculuk, birçok defa ölümle buruna buruna gelmesine sebep olacaktır. Frank'in ailesi yeraltı dünyasında tanınan bir mafya örgütü tarafında öldürülmüştür. Suçsuz yere öldürülen ailesini intikamı için çıktığı yolda yüzlerce kişiyi öldüren ve yoluna durmadan devam eden Frank'in hikayesinin anlatıldığı The Punisher dizisinin ilk sezonu 13 bölümden oluşuyor. İyi seyirler.
 • 2017 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.5
 • 12.433
 • 1
The Punisher izle, The Punisher türkçe dublaj ve altyazılı izle, The Punisher 1080p full hd görüntü kalitesiyle burada sizlerle
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.