Tatlı Bela izle

Erin Brockovich

IMDB 7.3
Tatlı Bela izle 1080p Türkçe Dublaj 131 dk   2.786
Erin Brockovich parsız, işsiz ve geleceğe dair umurları olmayan biridir. Hayatının bu kadar kötü gitmesinden sonra başına gelen bir araba kazasında hayatı alt üst olur ve kendisini bir takım kötü olayların içerisinde bulur. Hayatının kötü gitmesinin üzerine Erin, avukatı Ed Masry’in hukuk bürosunda çalışmaya başlar. Burada çalışırken kısa bir süre içerisinde bazı tıbbi kayıtlara rastlar. Bu durumda kafası karışan Erin aradaki bağlantının ne olduğuna dair araştırmalar yapar. Araştırmalar sonucu halkın kullandığı suyun kirli olduğunu ve insanların bu sulardan hastalandığını öğrenirler.
Yapım
Tür: Dram Filmleri izle
Ülke
Web Sitesi: http://www.brockovich.com/movie.html
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Yorum Kuralları
 • - Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.
 • - Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
 • - Yorum Spoiler içeriyor ise, Spoiler butonu kullanılmalıdır.
 • - Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.
 • - E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.
 1. avatar
    Savaş Uncu 14 Nisan 2020 19:10:38

  Başarmak için gereken başlamak ve Birşeyi istiyorsan kimseye ihtiyaç duymadan, iş sonuçlanana kadar saatsiz çalışmak olduğu gerçeği iyi açıklanmış. Hak ettiğini almak içinde kararlar sadece patrona bırakılmamalı. Hak ettiğini almalısın.

 2. avatar
    mehmet kenan salman 14 Nisan 2020 00:19:00

  Kavak Yelleri çekildi sığacıkta urla dediniz yine aynı urla diyonuz burası seferihisar sığacık hatta yanındaki Dağ Butik Otel dagbutikotel Film ekiplerini çok ağırlamıştır bari onun adını kullansaydınız