1922 Filmleri izle
Nosferatu, Korkunun Senfonisi izle
Tüm Bilgiler
Nosferatu, Korkunun Senfonisi izle Dram Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
Türkçe Altyazı
1922 yılında çekilmiş ilk korku filmidir. Telif hakkı ödenmediğinden yayından kaldırılmıştır. Film, korku sinemasının klasiklerinden sayılmaktadır. Bram Stoker’ın Drakula aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Filmin konusuna gelince: Karısı Ellen ile Almanya’nın küçük bir kasabasında yaşayan Thomas Hutter bir gün bir mektup alır. Mektup Transilvanya’da yaşayan Kont Orlok’tan gelmektedir. Mektup değişik sembollerle doludur. Hutter için mektubu okuyan Renfield adlı kişi, Hutter’ın bir emlak antlaşması yapmak için Transilvanya’ya gitmesi gerektiğini söyler. İyi Seyirler.
  • 1922 Filmleri izle
  • Almanya
  • 1080p
  • IMDb 7.9
  • 1.197
  • 0
1922 Filmleri izle, Yerli ve yabancı 1922 filmleri full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak whdfilmizle.com’te izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler. Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur. Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izle Sitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.