1931 Filmleri izle
Frankeştayn izle
Tüm Bilgiler
Frankeştayn izle Bilim Kurgu Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
1931 yapımı bilim kurgu –korku türünde olan film bir deneyi konu alıyor. Filmin konusuna gelince: Derslerinde çok başarılı ve dikkat çekici bir öğrenci olan Henry Frankenstein sıradışı takıntılara sahip bir tiptir. En büyük takıntısı ise ölülerin bedenlerindeki parçaları birleştirip yeni bir insan yaratmaktır. Bunun içinde gizli gizli deneyler yapmaktadır. Gözlerden çok uzak olan bir şatoda deneylerini sürdürmektedir. Bu konuda ona en büyük desteği yardımcısı Fritz vermektedir. Uğraşıları sonuç vermiştir. Yeni bir insan yaratmışlardır. Ancak olaylar çığırından çıkmak üzeredir.
 • 1931 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.8
 • 576
 • 0
Şehir Işıkları izle
Tüm Bilgiler
Şehir Işıkları izle Dram Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
1931 yapımı olan film dram türünde olup efsane Charlie Chaplin’i başrolde ağırlıyor. Filmin konusuna gelince: Görme engelli çiçek satan bir genç kızla evsiz bir gencin yolları kesişir. Evsiz ve serseri genç, kıza kendisini milyoner olarak tanıtır. Genç adam zamanında yardım ettiği varlıklı bir adamdan kızın ameliyatı için yardım istemeyi düşünmektedir. Zengin adamın bunu kabul edeceğini düşünür ancak hesaplamadığı şey ise zenginlerin ikiyüzlü olduğudur. Türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz.
 • 1931 Filmleri izle
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 1.402
 • 0
1931 Filmleri izle, Yerli ve yabancı 1931 filmleri full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak whdfilmizle.com’te izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.