1952 Filmleri izle
Sessiz Adam izle
Tüm Bilgiler
Sessiz Adam izle Dram Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Sean Thorton doğup büyüdüğü memleketi İrlanda’ya yeniden bir hayat kurmak için geri döner. Hayatını kurmaya çalışan Sean Thorton kısa bir süre sonra İrlandalı bir kız olan Mary Kate Danaher ile tanışır ve çok âşık olur. Sean ve Mary Kate çok geçmeden aşklarını evlilikle taçlandırmak ister. Ancak buna karşı çıkacak biri olacaktır. Mary’in abisi Will Danaher, kız kardeşinin Sean ile birlikte olmasını istememektedir. Sean bu durumda hem Mary’in abisi ile hem de geride bırakmak istediği hatıraları ile mücadele edecektir.
 • 1952 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.8
 • 1.356
 • 0
Kahraman Şerif izle
Tüm Bilgiler
Kahraman Şerif izle Vahşi Batı Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Hadleyvile kasabasının başarılı bir şerifi olan Will Kane, Amy adındaki bir kadın ile evlendikten sonra tehlikeli işinden ayrılır ve kasabayı terk etmek üzeredirler. Taşınacakları gün kasabadan ayrılmaya yakın yıllar önce hapse tıktırdığı bir haydut olan Frank Miller’ın hapisten çıktığını ve intikamını almak içinde kasabaya döndüğünü öğrenen Will kasabayı terk etmez ve çatışmaya karar verir. Halkın ve karısının endişesine rağmen Will gözünü karartmıştır. Frank ve çetesi geldiği zamanlarda ise Will’in yanında kimse kalmayacaktır.
 • 1952 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.9
 • 845
 • 0
Yağmur Altında izle
Tüm Bilgiler
Yağmur Altında izle Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Artık sessiz filmlerin o düşündüren düşündürdükçe hayal ettiren filmlerinin yerini konuşmalara bırakmaktadır. Ünlü bir sahne yıldızı, en iyi arkadaşı, kız arkadaşı ve kurnaz oyuncu arkadaşı bu oynanması zorlu bir geçiş dönemine yakalanmışlardır. En çok sevilen ve en çok parlayan yıldız haline gelen Don Lockwood kendi yeteneklerini günden güne bileyerek bu hale gelmiştir. Ulaştığı son nokta da güvenini kıran aktörlerden biri ise Kathy Selden olacaktır. Ancak Don Lockwood bunun üstesinden de gelerek zamanla Kathy’ âşık olacaktır.
 • 1952 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.3
 • 498
 • 0
1952 Filmleri izle, Yerli ve yabancı 1952 filmleri full hd 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj ve altyazılı olarak whdfilmizle.com’te izleyebilirsiniz
Bazen sakin bir hafta sonu tatilinde bazen de yorucu geçen bir günün sonunda iyi bir film izleyerek tüm stresimizi atmak isteriz. Öyle ki sıcacık bir kahve eşliğinde ayaklarınızı uzatıp birbirinden güzel ve popüler filmlerin tadını çıkarmak kadar güzel ve de değerli başka bir aktivite yoktur. Ancak film izlemek kadar, sinema severlerin oylayarak listenin en başına taşımış olduğu birbirinden değerli yapımları nereden izlemeniz gerektiği de son derece önemli bir konudur. Bilindiği gibi günümüzde hd film izle seçeneklerini sunan sitelerin büyük bir kısmında özellikle de pop- up reklamların kullanılması nedeniyle izleyiciler buna bağlı donma ve kasma problemlerine maruz kalarak, ciddi anlamda mağdur edilmektedirler.Her insan sinemayı gitmeyi çok sever. Sinemaya gitmek elbette ki çok hoş ve değerli bir aktivitedir. Fakat bazı zamanlarda evimizin rahatından vazgeçmek istemeyiz. Bu noktada ise imdadımıza kaliteli ve güvenilir bir alt yapı ile oluşturulmuş olan online film izle siteleri yetişmektedir. İnternet teknolojisinin her geçen gün daha da geliştirilmesi insanların bu tür platformlara çok daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olmuştur. Ancak internet sitesi seçerken de dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Özellikle de içerikler düşünüldüğü zaman film ve dizi sitelerinin rastgele seçmek ne yazık ki doğru bir hamle olmayacaktır. Popüler ve başarılı film sitelerinde genellikle kaliteli içerikler bulunur.Günümüzde birçok film ve dizi sitesinin hemen her kategoride aktif olarak paylaşım yaptıkları biliniyor. Ancak paylaşılan her link filmin açılmasına olanak sağlamamaktadır. Çünkü insanlara iyi hizmet vermenin dışında sadece para kazanmayı hedefleyen kişi ya da sayfalar da bulunur. Bu sayfalara giriş yapmak ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden olabilir. En çok sevilen ve yerli film izleseçeneklerine sahip olan web sitesi içerisinde geniş seçenekler barındırmalıdır. Aynı zamanda da tamamen ücretsiz hizmet vermelidir. whdfilmizle.com Yerli ve yabancı film izleSitemizde türkçe dublaj ve türkçe alt yazı seçenekleriyle en yeni ve unutulmamış olan filmleri 1080p Full HD kalitesinde online izleyebilirsiniz ayrıca tüm filmlerin afişleri, bilgileri, puanlamaları ve fragmanları IMDb, The Movie Database, YouTube sitelerinden alınmaktadır.